360 Doktor

İsim ve Markanızı konumlandırırken web de hastalarınıza en iyi dijital yolu sunuyoruz...

Web Tasarım

Web sitenizin tasarımını sağlık sektörü ve doktor sitesi özelliklerinde, sağlık turizmine uygun, modern yapıda hazırlıyoruz.

Websitenizi tasarlarken amacımız hastaların size ve tedavilerinize rahat bir şekilde ulaşabilmesi ve gelişmiş, çok kanallı iletişim ağında bilgilerini paylaşarak iletişime geçmelerini sağlamaktır

Google Arama Optimizasyonu (SEO)

Orta ve uzun vadeli stratejiler ile Google aramalarında yükselme ve websitesi trafik artışı

Web sitenizi hazırladıktan sonra sürekli daha çok hastanın size ulaşabilmesi için SEO olarak bilinen Google Search Arama Optimizasyonları yaparak devam ediyoruz. Burada çeşitli kelime analizleri ile hangi kelimelerle hastalarınızın sizi aradıkları ve arayabileceklerini tespit ederek tüm çalışmalarımızı bu yönde devam ederek ve web sitesi trafiğinizi arttırıyoruz.

Dijital Reklam

Bulunduğunuz bölge ve/veya hedef bölgelere reklamlar ile yeni hastalara ulaşıyorsunuz.

Ayrıca dijital reklamlarda beraber belirlediğimiz reklam bütçesi ile hedef kitlenize en uygun platformları belirleyerek, maksimum gelire ulaşmak için Google, Youtube, Instagram ve Facebook platformları arasında dağılımlarını yapıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Uzmanlık alanınıza göre doğru strateji!

Doktor sosyal medya yönetiminde doktorumuzun uzmanlık alanı, tedavileri ve kişisel paylaşımlarını bütüncül bir anlayış ve strateji ile Türkiye’de ve Dünya’da maksimum hastaya ulaşarak randevu sayılarını ve kişisel bilinirliğini arttırıcı çalışıyoruz.

Hemen Bilgi Formu Doldurun

Doktor Web Tasarım

Günümüzde web ve sosyal medya alanlarını özellikle estetik hekimleri, genel cerrahide mide küçültme alanında uzmanlaşmış doktorlar, saç ekimleri uzmanları, estetik diş hekimleri, medikal estetik uzmanları en etkin kullansada aslında tüm doktorların kendi adına veya marka adlarına websitesi kurmaları ve etkin kullanmaları günümüzün en gerekli ihtiyaçlarından olmuştur.

Doktor Web Sitelerinde Olması Gerekenler

Doktor CV

İletişim Sayfası (Adres, Telefon Numarası ve İletişim Formu)

Yapılan Tedaviler ve Özellikli İşlemler

Hasta Hikayeleri

Fotoğraf ve Videolar

Doktor Web Tasarım Hazırlanma Süresi

Doktorların uzmanlık alanı, yapılan tedavilerin sayısına göre 3-4 hafta sürede iş teslimatı yapılmaktadır. Burada önemli olan eğer doktorlar yazılı içerikleri kendi oluşturacaklarsa tarafımıza zamanında iletmesidir. 

 

Kimler için Websiteleri Yapıyoruz?

  • Hastane, Klinik veya kendi muayehanesinde çalışan doktorlar için websitesi tasarımı
  • Yurtiçi ve Yurtdışı hasta grubuna ulaşmak isteyen Diş Hekimleri için websitesi yazılımları
  • Başlangıç seviyesi ve orta seviye polikliniklere web sitesi
  • Hastane ve diş hastanelerine websitesi yapımı ve yazılım projeleri